Tady najdete všechny potřebné "papíry", které buď  děti ze schůzky nedonesly  vcelku domů, podařilo se je nechtě zničit, rozkousal je pes nebo je třeba počmáral sourozenec.

Barevný tisk není potřeba, oboustranný tisk můžete /nemusíte/ použít

PRO NOVÁČKY

Není  toho úplně málo, spíš teda dost nebo možná i hodně, ale je to potřeba

Neplnoletí

Potřebujeme vyplněnou a podepsanou Přihlášku a Evidenční list (stačí rukou vypsané, nejlépe hůlkovým písmem)

Pokud je pro Vás pohodlnější vyplnit Evidenční list v počítači, a pak teprve vytisknout, použijte Formulář evidenčního listu. Pozor vyplněný dokument nelze Uložit jako (data se ztratí), ale je potřeba ho "Vytisknout" do souboru PDF, pak teprve tisknout na tiskárně.

Poučení je pro Vás rodiče, k Přihlášce ho není potřeba dokládat

+ Kartu člena družiny

Plnoletí

Pokud je pro Vás pohodlnější vyplnit Evidenční list v počítači, a pak teprve vytisknout, použijte Formulář evidenčního listu . Pozor vyplněný dokument nelze Uložit jako (data se ztratí), ale je potřeba ho "Vytisknout" do souboru PDF, pak teprve tisknout.

Poučení je pro Vás - k Přihlášce ho není potřeba dokládat

+ Kartu člena družiny